Kontakt

ilona

Ilona Krunčíková

- akreditovaná cvičitelka jógy

- masáže SHIATSU a jiné

- terapie SRT

- osobní konzultace a semináře

Tel.: 605 988 539

Masážní studio NA VÝSLUNÍ
Za Tratí 1891, Náchod

kontaktní formulář

Shiatsu

shiatsu img

Shiatsu je japonská masážní technika, která pracuje s akupunkturními dráhami a body známými z tradiční čínské medicíny. Shiatsu terapeut pomocí protahování, tlaku nebo dotyku uvádí do pohybu energii v těchto drahách a tím obnovuje energetickou rovnováhu těla.

Sestavy manuální lymfodrenáže :

SESTAVY - 60 až 90 minut

1. ošetření: šíje přední strana, dolní končetiny pření strana, dolní končetiny zadní stranaKosmetické ošetření: šíje zepředu, šíje ze zadu, obličej

2. ošetření: šíje přední strana, DK zepředu, DK ze zadu, bedra

3. ošetření: krk zepředu, DK zepředu, dolní končetina zezadu, břicho (bedra)

4. ošetření: krk přední strana, horní končetiny, hrudník

5. ošetření: krk přední strana, krk zadní strana, záda nebo obličej

CELKOVÁ LYMFATICKÁ MASÁŽ - 3 až 3,5 hodiny

krk přední strana, horní končetiny, hrudník, dolní končetiny přední strana, dolní končetiny zadní strana, bedra, krk zadní strana, záda, břicho, obličej

SESTAVA PRO OBLIČEJ  cca 60 minut

1. uvolnění centrálních lymf. uzlin na krku

2. krk zezadu + hlava

3. obličej

Důvodem  lymfodrenáže  bývá  nejčastěji celulitida

U mužů se s celulitidou setkáváme jen vyjímečně. Vyplývá to jednak z rozdílného anatomického uspořádání tukových buněk v podkoží, jednak z minimální hladiny ženských hormonů estrogenů v mužském organismu.

Ženy mají oproti mužům dvojnásobek tukových buněk, které jsou v podkoží uloženy. I když je „pomerančová kůže“ považována za problém kosmetický, s nímž se dá bez obav žít, objevují se i komplikované případy a ženy jsou pak nuceny vyhledat pomoc v ordinacích lékařů a podstoupit některé zákroky.

Kontraindikace 

I lymfodrenáž má bohužel kontraindikace a není vhodná při zhoubném nádorovém bujení, bakteriální infekci, zánětu podkoží, akutním žilním onemocnění, při bolestech břicha neznámého původu, při onemocnění jater a ledvin, poruše srdeční činnosti , zeleném zákalu nebo patologickém těhotenství.

Copyright © 2020 Pohlazení Na Výsluní - Ilona Krunčíková

Webovky Pro Vás