Kontakt

ilona

Ilona Krunčíková

- akreditovaná cvičitelka jógy

- masáže SHIATSU a jiné

- terapie SRT

- osobní konzultace a semináře

Tel.: 605 988 539

Masážní studio NA VÝSLUNÍ
Za Tratí 1891, Náchod

kontaktní formulář

Shiatsu

shiatsu img

Shiatsu je japonská masážní technika, která pracuje s akupunkturními dráhami a body známými z tradiční čínské medicíny. Shiatsu terapeut pomocí protahování, tlaku nebo dotyku uvádí do pohybu energii v těchto drahách a tím obnovuje energetickou rovnováhu těla.

Dikša ( DEEKSHA ) je přenos božské inteligentní energie

Proces dikši vytváří nerurobiologické změny v mozku a probouzí v těle energetická centra (čakry). Tato změna ve vědomí osvobozuje od utrpení, které vytváří mysl, uvádí do rovnováhy přirozené zdraví těla a jeho léčivé energie, uvádí do souladu mozek s polem jednoty a tím ukončí iluzi "zdánlivého oddělení". Již po první iniciaci nastává postupný proces probuzení, který vede do trvalého stavu jednoty, vnitřního míru a duševní pohody. Dikša je cestou trvalého osvobození od vnitřního utrpení, k přirozenému životu v radosti a lásce.

Proč se Dikša objevila právě teď?
Dikša se objevila v období, kdy naše planeta prochází důležitým evolučním přechodem a to má vliv jak na naše okolí, tak na naše individuální a kolektivní vědomí. Všichni jsme součástí tohoto procesu čištění a zotavení. A v konečném důsledku my všichni jsme tímto procesem! V souladu s tímto přechodem indický mistr a žijící Avatar - Sri Bhagavan předal Mukti(Osvobození) Dikši jako pomoc při naší evoluci k dosažení kolektivního stavu jednoty.

Je Dikša součástí nějakého vyznání?
Dikša nepaří k žádnému náboženství nebo vyznání, je "bez jakékoliv dogmatu" univerzální energií , která může být dosažena kýmkoliv, ať už si vybral jakoukoliv cestu, kterou bude následovat. Pracuje zcela unikátním a inteligentním způsobem, k tomu, aby nás přímo spojila s pravdou našeho vlastního bytí.

Co je to neurobioligická změna?
Dikša dává do rovnováhy energii mezi ( abnormálně aktivními ) centry myšlení v mozku a ( utlumenými ) frontálními laloky, kde jsou centra klidu. Tato změna neurologických drah v mozku osvobodí smysly od vlivu mysli. Když jsou smysly zbaveny vlivu mysli, tak se přirozeně projeví jasné vnímání, které je doprovázeno pocitem radosti, vnitřním klidem a vnímáním jednoty.

Jak to souvisí se změnou planety?
Každý, kdo probudí svůj skutečný přirozený stav, tak to skrze efekt vnitřního propojení ovlivní celek a tím pomůže lidstvu na cestě k úplné globální transformaci. Čím více lidí dosáhne stavu jednoty, tak tím snadnější to pak bude pro ostatní.

Kdo může dostávat Dikšu?
Všichni lidi mohou dostávat Dikšu a to i včetně dětí. Výjimkou jsou: těhotné ženy po šestém měsíci těhotenství. Lidé, kteří trpí vážnými psychickými problémy (v těchto případech se může dát Healing (uzdravující energie).

Kdo může dávat Dikšu?
Dikša může být předávána kýmkoli, kdo obdržel zasvěcení během 21 denního procesu v Indii. Dikšadávající pak pracují pouze jako kanál, skrze který proudí předávaná energie.

Jak je předávána Dikša? Co mohu prožívat?
Dikša je předávána dikšadávajícími. Základním (ale nikoliv jediným) způsobem je předávání dikši přiložením rukou na hlavu. Prožitky během přenosu se mohou lišit, někdy jsou silné někdy jemné. Někdy může přijímající cítit pálení v hlavě, někdy úžasnou energii procházející tělem, nebo nemusíte cítit nic, není to až zas tak důležité. Přijímající by měl vědět, že nezáleží na tom, co prožívá během samotného přenosu, proces probíhá podle vaší vlastní přirozenosti, která vás povede k postupnému (někdy i náhlému!) probuzení.

Mohu urychlit proces transformace?
Jakmile jsou jednou energetické dráhy a centra otevřena, pak je tělo schopno přijímat vyšší stupně energií. Pokud je Dikša přijímána jednou týdně a je kombinována s meditací na čakry s pozorností na dech, tak to může zvýšit sílu a milost této transformace. Dělejte ale jen co cítíte, že je pro vás přirozené a je v souladu s vaší cestou, kterou jste si vybrali.

 

Tento článek je převzat z http://www.deeksha.cz , kde se také dovíte více o tomto fenoménu.

Copyright © 2020 Pohlazení Na Výsluní - Ilona Krunčíková

Webovky Pro Vás