Kontakt

ilona kruncikova joga nachod 16

Ilona Krunčíková

- akreditovaná cvičitelka jógy

- masáže SHIATSU a jiné

- terapie SRT

- osobní konzultace a semináře

Tel.: 605 988 539

Masážní studio NA VÝSLUNÍ
Za Tratí 1891, Náchod

kontaktní formulář

Další terapie

Shiatsu

shiatsu img

Shiatsu je japonská masážní technika, která pracuje s akupunkturními dráhami a body známými z tradiční čínské medicíny. Shiatsu terapeut pomocí protahování, tlaku nebo dotyku uvádí do pohybu energii v těchto drahách a tím obnovuje energetickou rovnováhu těla.

Přitahování hojnosti

Prožitkový seminář

MILÍ PŘÁTELÉ, SRDEČNĚ VÁS ZVU NA PROŽITKOVÉ MEDITACE ZAMĚŘENÉ NA PŘITAHOVÁNÍ HOJNOSTI. HOJNOST MŮŽEME PROŽÍVAT NEJEN VE FINANČNÍ ROVINĚ, V PODNIKÁNÍ ALE I V RADOSTI, ŠTĚSTÍ , MOUDROSTI, VE ZDRAVÍ, V PŘÁTELSTVÍ, V ČEMKOLI CHCEME ...PŘI 4 SETKÁNÍCH NÁS ČEKÁ ŘADA PROŽITKŮ A NÁVODŮ K DOSAŽENÍ TOHO, CO SI PŘEJEME, TAK ABYCHOM BYLI V SOULADU S NÁMI I S OKOLÍM.

momentálně nejsou vypsané termíny

Lymfatická masáž

zajišťuje správný odtok lymfy (mízy) z celého těla zpět do krevního oběhu.
Je to nejúčinnější masážní technika, která může odstranit mízní otok, přispívá k celkové regeneraci a harmonizaci tělesné energie.
 S otokem mízního (lymfatického) systému se setkala nejméně polovina naší populace, a to buď v souvislosti se zraněním, po operaci (odstranění sádry), popálení sluníčkem nebo třeba po píchnutí hmyzu. Příčinou zpomalení proudění mízy může být také nedostatek pohybu, přejídání a špatná životospráva. Většina z nás se určitě setkala především s otokem dolních končetin při dlouhých cestách autobusem a také už všichni víme, že ráno koupené boty nám bývají večer malé, protože nohy během dne trochu otečou. V podstatě jde o ztížený návrat mízy - tedy o snížení transportní kapacity mízního oběhu, který se ale (u zdravého organismu) po určitém čase obnoví a potom otok zmizí.

Správná funkce lymfatického (mízního) systému v každém případě posiluje obranyschopnost organizmu.

Druhy  lymfatických  masáží

Provádí se buď manuální lymfodrenáž nebo přístrojová lymfodrenáž.

Copyright © 2019 Pohlazení Na Výsluní - Ilona Krunčíková

Webovky Pro Vás