Pohlazení na Výsluní

masáže - jóga - mandaly - konzultace

BENEFITY

Některé společnosti nabízejí svým zaměstnancům program BENEFIT, například KIMBERLY - CLARK s.r.o., Česká Spořitelna a další. Informujte se u svého zaměstnavatele na benefity, které můžete využít formou masáží v mém studiu.

další terapie

Spřízněné weby

abeceda poznani
logo ajurveda
isis ajurveda2
loho jpg malink

Lymfatická masáž

zajišťuje správný odtok lymfy (mízy) z celého těla zpět do krevního oběhu.
Je to nejúčinnější masážní technika, která může odstranit mízní otok, přispívá k celkové regeneraci a harmonizaci tělesné energie.
 S otokem mízního (lymfatického) systému se setkala nejméně polovina naší populace, a to buď v souvislosti se zraněním, po operaci (odstranění sádry), popálení sluníčkem nebo třeba po píchnutí hmyzu. Příčinou zpomalení proudění mízy může být také nedostatek pohybu, přejídání a špatná životospráva. Většina z nás se určitě setkala především s otokem dolních končetin při dlouhých cestách autobusem a také už všichni víme, že ráno koupené boty nám bývají večer malé, protože nohy během dne trochu otečou. V podstatě jde o ztížený návrat mízy - tedy o snížení transportní kapacity mízního oběhu, který se ale (u zdravého organismu) po určitém čase obnoví a potom otok zmizí.

Správná funkce lymfatického (mízního) systému v každém případě posiluje obranyschopnost organizmu.

Druhy  lymfatických  masáží

Provádí se buď manuální lymfodrenáž nebo přístrojová lymfodrenáž.

Copyright © 2018 - Pohlazení na výsluní - masáže, jóga, mandaly, SRT - Náchod

Tvorba webových stránek
www.webovkyprovas.cz